آخرین اخبار و اطلاعات
مقالات
پشتیبانی آنلاین
سقف کشسان کارانا

loggo

سقف کشسان کارانا

لطفا برای مشاهده کاتالوگ دیجیتالی روی لینک زیر کلیک نمایید

 

مشتریان گرامی شرکت کارانا ؛ سقفهای کشسان کارانا به سه دسته عمده تقسیم می شوند که عبارتند از :

الف ) سقف کشسان طرح دار ( چاپ شده )

سقف کشسان به دلیل داشتن متریال چاپ پذیر, امکان چاپ انواع طرح های گرافیکی و عکس را دارا می باشد . البته این چاپ می بایست با چاپگرهای ویژه که دارای خشک کن ماورای بنفش هستند انجام پذیرد و از رنگهای باکیفیت و مخصوص استفاده شود . به دلیل اینکه قبل از عملیات کشش طرح روی پارچه کشسان چاپ می شود , درصورت استفاده از دستگاه های متفرقه و رنگهای چاپ معمولی ,پس از نصب امکان پوسته شدن و ترک خوردن چاپ وجود دارد درحالیکه چاپگر های مخصوص به دلیل داشتن رنگهای ویژه چاپ کشسان, علاوه بر کیفیت بالای چاپ , ماندگاری بلند مدت طرح را بدون هرگونه مشکلی تامین می کنند. عرض استاندارد دستگاههای چاپ 320 سانتی متر می باشد .

 

 

ب ) سقف کشسان لاکر

پارچه کشسان لاکر دارای متریال غیر شفاف می باشد و نور را از سطح خود عبور نمی دهد لیکن عموما سطح بیرونی  براقی داشته بطوریکه تصاویر را منعکس می کند. سقفهای کشسان لاکر در رنگهای متعددی چاپ می شوند و به سطوح رنگهای زیبایی می بخشند . عموما روی سقف کشسان لاکر از فیبرهای نوری – کریستال و هالوژن برای روشنایی محیط  استفاده می شود . پارچه های کشسان لاکر دارای کلیه خواص فیزیکی و ارتجاعی مشابه سایر مدلهای سقف کشسان می باشد. پرکاربردترین رنگها در سقف کشسان لاکر به ترتیب ؛ سیاه براق , سورمه ای , آبی اقیانوسی و سفید می باشد .                                                                                                                              
      

 

 

ج )سقف کشسان ترنسلوسیت یا ترنسپرنت

نوعی از سقف های کشسان با نام ترنس لوسنت قابلیت خاص فیلتر و تسطیح نورهای طبیعی و مصنوعی را دارا میباشد . این قابلیت به طراحان امکان تغییر فضای داخلی را به کمک نور می دهد . این تکنولوژی در طراحی ویترین های فروشگاهی ، رستورانها و کافی شاپ ها ، سالن های انتظار و صحنه سازی تئاتر و.....                         
translucit        

 

 

Phone: +982122575047 - +982122575109 

 

 

 

بازدید : 22172 نفر